Комерційна Нерухомість

ліга.jpg
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

     Комерційна нерухомість - будівлі, споруди або земельні ділянки, які використовуються для комерційної діяльності з подальшим отриманням постійного прибутку або приросту капіталу, доходу від оренди, інвестиційного доходу. Комерційна нерухомість включає в себе офісні будівлі, об'єкти промисловості, готелі, торгові центри, магазини, сільськогосподарські підприємства, склади та гаражі, земельні ділянки.

     Відділ комерційної нерухомості Атланта Нерухомість був сформований у 2004 р. Основним видом діяльності на початку створення відділу було адміністрування об'єктів компанії (в основному офісних будівель).  З набуттям досвіду та розширенні штату професіоналів відділу в управлінні з’являються як торгові, складські та виробничі об'єкти нерухомості так і приміщення що передаються в довірче управління компанії.

    Загалом, на сьогодні, відділ комерційної нерухомості адмініструє близько 20 об'єктів комерційної нерухомості у Волинській, Рівненській, Тернопільській, Львівській та Київській обл.

     З 2016 р. відділ комерційної нерухомості активно та успішно працює на ринку м. Луцька як повноцінний брокер, задовільняючи потреби в продажі та здачі в оренду комерційної нерухомості як власникам, так і у пошуку по заданим параметрам потенційним орендарям та покупцям.

     Працівники відділу постійно проходять курси підвищення кваліфікації, навчання, відвідують професйні семінари, форуми та тренінги за для надання професійної та якісної ріелторської послуги. Є сертифікованими членами Асоціації Спеціалістів Нерухомості України (АСНУ) що підтверджується свідоцтвами №04-016, №04-017.

Керівник відділу 

Комерційної нерухомості:

Данкін Олександр

067 332 09 11

Фахівець у сфері Комерційної нерухомості:

Синиця Ольга

095 805 17 72

Фахівець у сфері Комерційної нерухомості:

Татаранюк Наталія

095 48 00 385

Фахівець у сфері Комерційної нерухомості:

Шевчук Андрій

099 740 04 90